koncerty

Svatováclavské slavnosti

28.září 2023, 15.30hod, Budeč 

Veliká a pestrá celodenní slavnost na magickém místě, kde sv. Václav trávil dětství. Proto tu děti hrají prim, ale nebojte se, i dospělí se moc dobře pobaví. Slavnost připravují hlavně místní, takže tu i při té velikosti pořád vládne příjemná sousedská atmosféra. Svačiny si rozhodně neberte, na Budči nebudete vědět, co ochutnat dřív a ani ceny vás nestáhnou z kalhot. Den vám tu uplyne, že večer nebudete chtít domů. 

 

Archeoden a hradozámecká noc 

26.srpna 2023,  Klášter Sázava

Opět se vracíme na naše oblíbené místo s inspirativní i romantickou atmosférou. Archeoden je prima akce pro všechny zvídavé děti i dospělé. Zajímavý program budeme od 14 do 16 hod doplňovat hudebními vstupy. Večer od 20hod pak na úvod hradozámecké noci zahrajeme ucelený blok našich písniček. Jestli ještě nemáte program na poslední srpnovou sobotu, tak přijeďte, určitě neprohloupíte.

 

 

Pouliční festival          24. června 2023        17-18h I.P.Pavlova         20-21h Malostranská                        

Po delší odmlce se Vám poprvé představíme s naší novou flétnistkou Terezkou. Neváhejte a doražte, nic to nestojí a máte to za rohem.

 

 

 

Muzejní noc

11.června 2022, 18-24hod

Zemědělské muzeum Praha

Přijďte si s námi užít muzejní noc na Letnou.

Už zítra! Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

Muzejní a galerijní noc

7.června 2019, 20.30-21.30 hod

Muzeum Vysočiny Jihlava

Naše příští veřejné vystoupení bude v Jihlavském muzeu. Na muzejní noc je zde  připravený pestrý program v samotném muzeu i na daších místech ve městě, tak jsme zvědaví a moc se těšíme. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devatero řemesel

4.května 2019, 11-17 hod

hrad Vízmburk

Čeká nás prima hradní slavnost s rytíři, řemeslníky, tanečnicemi, spoustou zábavy a skvělou středověkou atmosférou. Pojeďte taky, neprohloupíte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Den slovanské mytologie

19.ledna 2019, 17hod

Lužický seminář, Malá Strana

Tentokrát budeme mít tu čest si zahrát v prostorách Lužického semináře v rámci přednáškového dne věnovaného slovanské mytologii. Moc se na celou akci těšíme a všechny zveme nejen na náš koncert ale i na náramně zajímavé a přínosné přednášky.

 

 

 

 

 

 

 

Vánoce v Praze 6

22.prosince 2018  

15.40-17.00 

Šabachův park, Dejvice

Náš obvyklý repertoár bude tentokrát obohacen ještě o pár vánočních písniček, přijďte nasát vánoční atmosféru s příjemnou hudbou a vůní svařáku, bude to fajn.


Historické slavnosti v Poběžovicích

19.srpna 2018 

10-18hod

Zámek Poběžovice

Kdyby Vás prázdninové putovaní tento víkend náhodou zavedlo na Chodsko, přijďte v neděli do Poběžovic, celý den tam budeme vyhrávat naše nejoblíbenější středověké šlágry. 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________

Letní koncert na Kampě

24.června 2018 

18.00

Salla Terrena na Kampě

Taky se tak těšíte na prázdniny? Přijďte je s námi přivítat na Kampu poslední předprázdninovou neděli. Bude to náramná letní idylka. Můžete se před Salla Terrenou rozvalit v trávě, objednat si něco studeného k pití a nechat se unášet radostnými vibracemi našeho hraní, případně se můžete i připojit a tanečně vibrovat s námi. Už se na Vás těšíme.


 Koncert v kavárně 

4.února 2018  

18.00

Salla Terrena na Kampě 

Koncert v kouzelném prostředí malostranské Salla Terreny. Můžete si zde objednat kafe, nebo svařák a my vám k tomu zahrajeme a zazpíváme pár pěkných písniček ze středověké Evropy. Tak přijďte, máte to blízko a bude to prima večer.


Mělnické vinobraní

15.září 2017, 16.30

Dobová scéna na zámku

Mimo naší hudby si budete moci vychutnat spoustu vín a burčáků a užít si i další skvělý program, který město Mělník rok co rok s nevšední péčí připravuje.

 

 


 

Svatováclavské slavnosti

28.září 2017, 16.00

Budeč, rotunda sv.Petra a Pavla 

Koncert v úchvatném prostoru rotundy z 9.století,

lepší místo pro poslech středověké hudby snad ani není.